Zapisz się do naszego
newslettera!

Otrzymuj powiadomienia o słodkich nowościach
oraz limitowanych promocjach na Blueberry Cakery.

Klikając zapisz się akceptujesz warunki polityki prywatności i regulaminu

Dla biznesu

W Blueberry Cakery rozumiemy, że każde wydarzenie biznesowe jest okazją do wyrażenia profesjonalizmu, dlatego tę atmosferę warto wzbogacić eleganckim słodkim akcentem. Specjalizujemy się w dostarczaniu słodkiego cateringu na eventy firmowe i branżowe oraz tworzeniu spersonalizowanych upominków dla kontrahentów i pracowników. Poczęstunek w postaci wykwintnych słodyczy, a także pięknie zapakowane słodkości z pewnością zostaną docenione i na długo zapamiętane przez uczestników eventu.

Twój sukces w słodkim wydaniu

Każdy słodki upominek przygotowujemy starannie i z dbałością o najmniejsze detale – od wyboru smaków po personalizację opakowań. Wyjątkowe prezenty w postaci unikatowych słodyczy np. ozdobionych firmowym logo, pomogą w budowaniu pozytywnych relacji biznesowych oraz wzmocnią wizerunek firmy.

Ponadto możemy dostosować słodycze do tematyki i stylu Twojego wydarzenia biznesowego. Zadbamy o unikalną formę wyrobów, zachowując spójność z charakterem eventu.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów biznesowych i pozwól nam uczynić Twoje wydarzenie firmowe wyjątkowym momentem, zapadającym w pamięć. Organizujesz konferencję, spotkanie branżowe, a może chcesz podziękować swoim kontrahentom lub pracownikom za udaną współpracę? Blueberry Cakery gwarantuje słodkie doznania, które przekraczają najśmielsze oczekiwania.

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Shopping Cart
Scroll to Top